Programy

Lista wszystkich programów tekst 1

Lato

Gładkie i nawilżone ciało. Idealnie przygotowane na piękną opaleniznę.

Jesień

Pielęgnuj wspomnienie lata na swojej skórze i jak najdłużej utrzymaj złotą opaleniznę.

 

Polecamy...

Kosmetyki Mesoestetic (Hiszpania) - to specjalista w tworzeniu zaawansowanych technologicznie i bezpiecznych w stosowaniu preparatów wykorzystywanych w zabiegach medycyny estetycznej.

 

Dieta & Wellness

Detox

Program Detox rekomendujemy osobom, które chcą poprawić jakość skóry oraz  oczyścić organizm ze  szkodliwych substancji w postaci wolnych rodników, powstałych podczas przemiany materii i działania czynników zewnętrznych takich jak: chemizacja życia, promieniowanie jonizujące i UV, skażenie środowiska, leki, stres czy nadmiar wysiłku fizycznego. Program łączy dietę oczyszczającą z pielęgnacją ciała, dzięki czemu Twoja skóra będzie gładka i jędrna.

DIETA & FITNESS & WELLNESS

Detox & Kontrola Wagi

Program Detox & Kontrola Wagi rekomendujemy osobom, które chcą utrzymać wagę stosując zbilansowany plan żywieniowy. Plan zawiera, dietę, ćwiczenia fizyczne oraz masaże. Dzięki takiemu połączeniu osiągniesz zamierzony cel.

Dieta & AquaPark & Wellness

Intensywny Detox & Kontrola Wagi

Program Intensywny Detox & Kontrola Wagi rekomendujemy osobom, które w krótkim czasie chcą oczyścić organizm. Jest to połączenie intensywnej diety oczyszczającej z wysiłkiem fizycznym oraz pielęgnacją ciała. Zdobyta wiedza pomoże Ci kontynuować rozpoczęty proces w domu.

DAY SPA

Filipiny

Podróż tę rekomendujemy osobom, które na 4 godziny chcą przenieść się na Filipiny. Pobyt w Aqua Parku, degustacja SHU menu oraz rytuał filipiński. Sprawią, że poczujesz w orientalny klimat odpoczynku. Filipiny Day SPA to również doskonały pomysł na prezent lub niespodziankę dla bliskiej osoby.

DAY SPA

Indie

Podróż tę rekomendujemy osobom, które na 4,5 godziny chcą przenieść się do Indii. Pobyt w Aqua Parku, degustacja SHU menu, seans w strefie termalnej oraz ayurwedyjski masaż abhyanga. Sprawią, że poczujesz orientalny klimat odpoczynku. Indie Day SPA to również doskonały pomysł na prezent lub niespodziankę dla bliskiej osoby.

DAY SPA

Tajlandia

Podróż tę rekomendujemy osobom, które na 4,5 godziny chcą przenieść się do Tajlandii. Pobyt w Aqua Parku, degustacja SHU menu, seans w strefie termalnej oraz relaksacyjny masaż tajski. Sprawią, że poczujesz orientalny klimat odpoczynku. Tajlandia Day SPA to również doskonały pomysł na prezent lub niespodziankę dla bliskiej osoby.

DAY SPA

Bali

Podróż tę rekomendujemy osobom, które na 4,5 godziny chcą przenieść się na Bali. Pobyt w Aqua Parku, degustacja SHU menu oraz rytuał balijski. Sprawią, że poczujesz w orientalny klimat odpoczynku. Bali Day SPA to również doskonały pomysł na prezent lub niespodziankę dla bliskiej osoby.

Anty-Stres

Podróż Satin

Podróż Satin rekomendujemy osobom, które chcą poczuć się wyjątkowo, luksusowo i w najlepszy sposób zadbać o swoją skórę.

Anty-Stres

Podróż Beauty

Program Beauty rekomendujemy osobom, które chcą kompleksowo zadbać o piękną skórę twarzy oraz ciała.

Anty-Stres

Podróż Relaks

Podróż Relaks rekomendujemy osobom, które potrzebują wytchnienia od codzienności. Intensywne nawilżenie i wygładzenie skóry zapewni peeling ciała. Relaksacyjna technika masażu pozwoli na długotrwałe odprężenie.

Anty-Stres

Podróż Odprężenie

Podróż Odprężenie rekomendujemy osobom, które chcą spędzić czas we dwoje. Wspólna kąpiel oraz relaks podczas masażu pleców wyciszy umysł oraz rozluźni mięśnie.

Orient

Podróż na Hawaje

Podróż na Hawaje rekomendujemy osobom, które chcą odzyskać poczucie wewnętrznej równowagi. Lomi Lomi to hawajski masaż całego ciała mający charakter holistycznego rytuału jednoczącego umysł i ciało.

Orient

Podróż do Tajlandii

Podróż do Tajlandii rekomendujemy osobom, które pragną zrelaksować się oraz uzyskać wewnętrzną harmonię. Masaż tajski relaksacyjny napełnia ciało i umysł energią, dając uczucie odprężenia.

Orient

Podróż do Indii

Podróż do Indii rekomendujemy osobom, które chcą zachować doskonałą równowagę między ciałem, duszą i umysłem. Ayurweda  odnosi się nie tylko do płaszczyzny medycznej, ale dotyczy wszystkich poziomów aktywności człowieka. Zajmuje się człowiekiem holistycznie i dotyczy każdego aspektu ludzkiego życia.

Dieta & Fitness

Body Health

Program Body Health rekomendujemy osobom, które w krótkim czasie chcą poprawić kondycję fizyczną oraz utrzymać ją na odpowiednim poziomie. Opracowany plan zalecamy osobom aktywnym na co dzień.

Orient

Podróż na Bali

Podróż na Bali rekomendujemy osobom, które chcą odpocząć i rozluźnić spięte mięśnie. Masaże balijskie mają na celu wprowadzenie ciała i umysłu w stan pełnej harmonii, a co za tym idzie w stan dobrego zdrowia i samopoczucia.

Orient

Podróż na Filipiny

Podróż na Filipiny rekomendujemy osobom, które chcą zrelaksować i uzdrowić ciało. Masaż filipiński to masaż z elementami rozciągania ciała, część tradycji oraz kultury filipińskiej.

Lista wszystkich programów tekst 2