Day SPA

Podróże w jeden dzień Day SPA przygotowaliśmy dla osób, które krótkim czasie chcą się zrelaksować w atmosferze orientu. Każda z proponowanych podróży zawiera pobyt w Aqua Parku, degustację SHU menu, seans w strefie termalnej oraz rytuał lub masaż z wybranej części świata. Day SPA to również doskonały pomysł na prezent lub niespodziankę dla bliskiej osoby.

DAY SPA

Filipiny

Podróż tę rekomendujemy osobom, które na 4 godziny chcą przenieść się na Filipiny. Pobyt w Aqua Parku, degustacja SHU menu oraz rytuał filipiński. Sprawią, że poczujesz w orientalny klimat odpoczynku. Filipiny Day SPA to również doskonały pomysł na prezent lub niespodziankę dla bliskiej osoby.

DAY SPA

Indie

Podróż tę rekomendujemy osobom, które na 4,5 godziny chcą przenieść się do Indii. Pobyt w Aqua Parku, degustacja SHU menu, seans w strefie termalnej oraz ayurwedyjski masaż abhyanga. Sprawią, że poczujesz orientalny klimat odpoczynku. Indie Day SPA to również doskonały pomysł na prezent lub niespodziankę dla bliskiej osoby.

DAY SPA

Tajlandia

Podróż tę rekomendujemy osobom, które na 4,5 godziny chcą przenieść się do Tajlandii. Pobyt w Aqua Parku, degustacja SHU menu, seans w strefie termalnej oraz relaksacyjny masaż tajski. Sprawią, że poczujesz orientalny klimat odpoczynku. Tajlandia Day SPA to również doskonały pomysł na prezent lub niespodziankę dla bliskiej osoby.

DAY SPA

Bali

Podróż tę rekomendujemy osobom, które na 4,5 godziny chcą przenieść się na Bali. Pobyt w Aqua Parku, degustacja SHU menu oraz rytuał balijski. Sprawią, że poczujesz w orientalny klimat odpoczynku. Bali Day SPA to również doskonały pomysł na prezent lub niespodziankę dla bliskiej osoby.