Zbilansowane Odżywianie

Diety SHU

Zbilansowane odżywianie SHU SPA ma na celu utrwalenie prawidłowych nawyków zdrowego odżywiania. Stosując diety SHU oczyszczasz organizm i kontrolujesz wagę. Dbając od zdrowie i dobre samopoczucie przywracasz równowagę ciała i ducha.

SHU Light Menu

Oparte na owocach i warzywach zawierających bioaktywne składniki o właściwościach antyoksydacyjnych. Dieta włącza również oliwy i nasiona roślin oleistych, które w skuteczny sposób umożliwiają absorpcję składników biologicznie aktywnych.

SHU Menu

Oparte na SHU Light Menu, wzbogacone o produkty, które skutecznie wspomagają i poprawiają naturalną mikroflorę bakteryjną organizmu. Zawiera również składniki, które przyczyniają się do rozwoju zdrowych kultur bakterii.

Homeostasis Menu

Podstawę stanowi SHU Menu. Urozmaicone potrawami zawierającymi najwyższej jakości mięsa oraz ryby bogate w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe Omega 3/6/9. Homeostatis Menu to idealnie zbilansowana dieta pod względem makro i mikro składników.

SHU Herbaty i Desery

Herbaty SHU to kompozycja wybranych ziół i owoców. Działają oczyszczająco i antyoksydacyjnie. Niskokaloryczne zdrowe desery przygotowane są według specjalnych receptur przez naszą cukiernię Le Gâteau by Hotel Warszawianka.

SHU SPA zbilansowane odżywianie

SHU SPA oferuje trzy rodzaje zdrowego odżywiania. Wszystkie diety zawierają 5 posiłków dziennie i stałe pory serwowania. Potrawy przygotowane są ze składników najwyższej jakości. Pieczone lub gotowane w wodzie i na parze zachowują najwięcej składników odżywczych. Owoce i warzywa podawane są głównie w świeżej, surowej formie.