Filozofia SHU SPA

Inspiracja Orientem

Nastawiamy pozytywnie do życia, skupiamy się na poprawie samopoczucia i rewitalizacji sił. Wierzymy w terapeutyczną moc Orientu. Oddziałujemy na emocje, koncentrujemy się na orientalnych zabiegach manualnych w oparciu o kosmetyki marki własnej. Stawiamy na rytuały oraz masaże wspomagające zbalansowanie ducha i ciała. Dążymy do tego, aby każdy z naszych Gości czuł się w pełni rozluźniony i wypoczęty. Wskazujemy dobre nawyki oraz zasady prawidłowego odżywiania, sprawdzone sposoby relaksu i inspirujemy do zdrowego stylu życia.
Osiągnięcie wewnętrznej równowagi u każdego z naszych Gości to główny cel SHU SPA.

Zbilansowane odżywianie

Autorski program SHU SPA został opracowany zgodnie z zasadami zdrowego odżywiania. W połączeniu z zabiegami i ćwiczeniami fizycznymi nauczy Cię odpowiednich nawyków żywieniowych, prawidłowej pielęgnacji ciała oraz utrzymania kondycji psychicznej i fizycznej. Dzięki naszemu programowi osiągniesz zamierzony cel bez efektu jo-jo. Zdobyta wiedza pomoże Ci kontynuować rozpoczęty proces w domowym zaciszu.

 

Naturalne terapie

W SHU SPA stawiamy na zabiegi oraz masaże wspomagające naturalne zbalansowanie ducha i ciała.
Moc dłoni naszych terapeutów pozwala utrzymać dobrą kondycję, przyczyniając się do poprawy jakości życia.

 

Poszukiwanie równowagi

Joga, pilates, relaksacja to niektóre z zajęć pozwalających odnaleźć idealną wewnętrzną równowagę. Aktywności te zapewnią zdrowie, urodę, a także młodość ciała i ducha. Stabilizacja emocjonalna i fizyczna wpływa na bardzo dobre ogólne samopoczucie.

 

Edukacja zdrowego stylu życia

Każdy pobyt w SHU SPA jest okazją do kształtowania odpowiednich nawyków zdrowego stylu życia. Poprzez indywidualny dobór zbilansowanej diety wskazujemy właściwe kierunki, które pomogą w osiągnięciu optymalnych wyników. Łączymy zasady zdrowego odżywiania z aktywnością fizyczną i pielęgnacją ciała opartą na naturalnych kosmetykach oraz technikach masażu.

 

Zespół

W SHU SPA zebraliśmy znakomity zespół złożony z profesjonalistów specjalizujących się w masażach orientalnych, pielęgnacji twarzy, dłoni, stóp, fizjoterapii oraz prowadzeniu aktywnych i relaksacyjnych zajęć. Zabiegi oraz masaże orientalne wykonują terapeuci z Bali, Filipin, Indii oraz Tajlandii.