Orient

Orient

Podróż na Hawaje

Podróż na Hawaje rekomendujemy osobom, które chcą odzyskać poczucie wewnętrznej równowagi. Lomi Lomi to hawajski masaż całego ciała mający charakter holistycznego rytuału jednoczącego umysł i ciało.

Orient

Podróż do Tajlandii

Podróż do Tajlandii rekomendujemy osobom, które pragną zrelaksować się oraz uzyskać wewnętrzną harmonię. Masaż tajski relaksacyjny napełnia ciało i umysł energią, dając uczucie odprężenia.

Orient

Podróż do Indii

Podróż do Indii rekomendujemy osobom, które chcą zachować doskonałą równowagę między ciałem, duszą i umysłem. Ayurweda  odnosi się nie tylko do płaszczyzny medycznej, ale dotyczy wszystkich poziomów aktywności człowieka. Zajmuje się człowiekiem holistycznie i dotyczy każdego aspektu ludzkiego życia.

Orient

Podróż na Bali

Podróż na Bali rekomendujemy osobom, które chcą odpocząć i rozluźnić spięte mięśnie. Masaże balijskie mają na celu wprowadzenie ciała i umysłu w stan pełnej harmonii, a co za tym idzie w stan dobrego zdrowia i samopoczucia.

Orient

Podróż na Filipiny

Podróż na Filipiny rekomendujemy osobom, które chcą zrelaksować i uzdrowić ciało. Masaż filipiński to masaż z elementami rozciągania ciała, część tradycji oraz kultury filipińskiej.

Tekst do pozycjonowanie