Masaże orientalne

Masaże orientalne charakteryzują się holistycznym podejściem do człowieka. To praca nad rozluźnieniem mięśni i prawidłowym przepływem energii. Masaże te przywracają harmonię oraz uwalniają od stresów i złych emocji. Wspomagają ciało i umysł w osiągnięciu wewnętrznej równowagi. Masaże w SHU SPA wykonują terapeuci z Indii, Bali, Filipin oraz Tajlandii.

Menu zabiegów:

Japoński Kobido twarzy

Masaż Kobido - japoński masaż o działaniu liftingującym. Jest to intensywny, głęboki masaż, podczas którego terapeuta masuje twarz, głowę, szyję, kark oraz dekolt. Stosowane techniki oddziałują na mięśnie oraz wszystkie warstwy skóry, a jednocześnie pozwalają zrelaksować się i odprężyć. Masaż pobudza krążenie limfy, przyspiesza usuwanie toksyn, łagodzi napięcia mięśniowe, redukuje bóle głowy. Po jego zakończeniu skóra twarzy jest rozjaśniona i zrelaksowana. Najlepsze efekty widoczne są po serii zabiegów. Można również korzystać z masażu w celach profilaktyki anti-aging.

295 PLN/ 55 min.

Balijski twarzy

Połączenie aromaterapii z tradycyjnymi technikami indonezyjskimi. Masaż działa kojąco, rozluźnia mięśnie oraz poprawia krążenie. Szczególnie wpływa na relaks oraz rozjaśnienie skóry.
Obejmuje twarz, szyję oraz dekolt.

240 PLN/ 45 min.

Balijski ciała

Balijski masaż ciała to połączenie technik wywodzących się z wysp Bali i Jawa. Zawiera elementy akupresury, aromaterapii, refleksologii oraz ayurwedy. Terapeuta podczas masażu szczególną uwagę poświęca napiętym mięśniom pleców, ramion oraz karku. Ma na celu wprowadzenie ciała oraz umysłu w stan pełnej harmonii, dobrego zdrowia i samopoczucia.
Polecamy go sportowcom i osobom aktywnym fizycznie w celu regeneracji tkanek oraz osobom prowadzącym siedzący tryb życia w celu rozluźnienia mięśni i całościowego relaksu.

295 PLN/ 55 min.
390 PLN/ 90 min.

Balijski pleców

Balijski masaż pleców łączy manualne techniki masażu indonezyjskiego z zastosowaniem gorących kamieni. Podczas masażu terapeuta rozluźnia głębokie partie mięśni. Pobudza przepływ krwi oraz tlenu w organizmie zapewniając poczucie intensywnego relaksu.
Masaż może być wykonany również bez zastosowania rozgrzanych kamieni.

200 PLN/ 30 min.

Balijski stóp

Balijski masaż stóp wywodzi się z wyspy Bali i łączy tradycyjne techniki indonezyjskie. Jest to masaż manualny z elementami refleksologii, akupresury i aromaterapii. Terapeuta podczas zabiegu rozluźnia mięśnie oraz stawy. Stopy po masażu są lekkie i zrelaksowane.
Masaż obejmuje stopy oraz łydki.

200 PLN/ 30 min.

Filipiński twarzy

Filipiński masaż twarzy to połączenie aromaterapii z tradycyjnymi technikami filipińskimi.
Działa oczyszczająco i rozjaśniająco. Dotlenia skórę twarzy. Rozluźnia mięśnie, poprawia napięcie skóry oraz sprawia, że jest aksamitna w dotyku.
Masaż obejmuje twarz, szyję oraz dekolt.

240 PLN/ 45 min.

Filipiński ciała

Filipiński masaż ciała jest naturalną terapią relaksującą i uzdrawiającą. Podczas masażu terapeuta stosuje łagodne techniki rozciągania, uciskania, akupresury oraz refleksologii w celu usunięcia blokad spowodowanych stresem i napięciem mięśni.
Masaż zapewnia głęboką relaksację, energetyzuje skórę, uelastycznia stawy i ścięgna. Oczyszcza organizm z toksyn oraz dotlenia ciało.

Polecamy go osobom, które nie mają problemów z elastycznością stawów, potrzebują relaksu i odprężenia.

295 PLN/ 55 min.
390 PLN/ 90 min.

Filipiński pleców

Filipiński masaż pleców to starożytna technika leczniczo-relaksacyjna stosowana w celu uwolnienia zgromadzonego napięcia w mięśniach pleców oraz karku. Terapeuta podczas masażu łączy wiele technik takich jak rozcieranie, uciskanie, czy akupresura. Ukierunkowane działanie łagodzi bóle oraz zmniejsza stres.

200 PLN/ 30 min.

Filipińska refleksologia stóp

Refleksologia to terapia holistyczna. Polega na uciskaniu punktów na stopach zwanych refleksami, które powiązane są z konkretnymi organami w ciele. Terapeuta poprzez pracę na refleksach stóp usuwa toksyny blokujące swobodny przepływ energii i doprowadza organizm do naturalnego stanu równowagi energetycznej.
Masaż obejmuje stopy oraz łydki.

240 PLN/ 45 min.

Hawajski Lomi Lomi ciała

Lomi lomi to hawajski masaż, którego celem jest maksymalne odprężenie umysłu i rozluźnienie ciała. Podczas wykonywania masażu, terapeuta używa dłoni oraz przedramion. Masuje płynnie i delikatnie. Masaż bardzo dobrze relaksuje i uspokaja. Poprawia także krążenie krwi. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które żyją w ciągłym stresie. Oddziałuje na wszystkie sfery ciała: umysłową, duchową i cielesną.
Polecamy go osobom, które lubią głęboko relaksujący masaż.

295 PLN/ 55 min.
390 PLN/ 90 min.

Tajski rozciągający ciała

Masaż tajski rozciągający jest typem masażu intensywnego i głębokiego. Stanowi on sekwencję technik, zawierających połączenie akupresury z elementami pasywnej jogi, rozciągania i refleksologii. Masaż pomaga rozluźnić mięśnie i zniwelować powstałe napięcia. Podczas masażu terapeuta nie używa oleju. Osoba poddająca się masażowi powinna nałożyć niekrępujące, sportowe ubranie.
Masaż ten polecamy osobom w dobrej kondycji fizycznej.

295 PLN/ 55 min.
390 PLN/ 90 min.

Tajski relaksacyjny ciała

Masaż tajski relaksacyjny, który doskonale eliminuje nagromadzony stres. Zapewnia pełny relaks i odprężenie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Usuwa napięcia mięśni nóg, pleców, rąk, ramion, szyi oraz głowy. Podczas masażu terapeuta łączy techniki akupresury z elementami ayurwedy wzbogacając masaż o aromaterapię. Jest głęboko relaksacyjny i ma na celu wprowadzenie ciała oraz duszy w stan pełnej harmonii. Orientalne techniki masażu, przyjemne konsystencje oraz unikatowy zapach sprawia, że skóra jest wygładzona, a umysł na długo pozostaje zrelaksowany.

295 PLN/ 55 min.
390 PLN/ 90 min.